Limbo

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-06-07 00:25:40

Dytko
Użytkownik
Imię: Strix aka Dytko
Wiek: 30
Rasa: Demon
Ranga: Mroczny
Windows 8.1Firefox 38.0

Warsztat Imfena

Nie pracuję za darmo, ale akurat robię 500 szkiców postaci ludzkich i w ramach wprawek mogę szkicować jakieś avatary czy coś podobnego. Nie obiecuję, że zrobię w ogóle, ale będę się starał xD Więc możecie rzucać propozycje kogo narysować i jak, a ja się ustosunkuję do zamówienia. Tu się zwracam szczególnie do osób, którym się nie chce/nie mają czasu na naukę rysowania humanoidów, nie radzą sobie z podstawowymi proporcjami itd. Powtarzam: mogę odrzucić propozycję z powodów osobistych, braku czasu, zbyt dużej złożoności zamówienia etc.

Wiem, że mój av pięknem nie grzeszy, ale bazgroliłem w pośpiechu xD
Mam pomysł też na nagłówek forum, ale dopiero w lipcu bym się za to zabrał.

Offline

#2 2015-06-22 20:08:35

Yamis
Użytkownik
AndroidSafari 534.30

Odp: Warsztat Imfena

Mógłbyś narysować Yamisa? Kilka razy próbowałam, ale wyszło tak, że wstyd pokazać. XD

Offline

#3 2015-06-23 13:25:30

Dytko
Użytkownik
Imię: Strix aka Dytko
Wiek: 30
Rasa: Demon
Ranga: Mroczny
Windows 8.1Firefox 38.0

Odp: Warsztat Imfena

Mogę spróbować, przeklej mi tu opis i najlepiej te swoje rysunki, to będę wiedział, jak ty go widzisz :D

Ale zacznę jak już to po tym weekendzie, bo mam masę pracy do niedzieli włącznie.

Offline

#4 2015-06-27 09:13:04

Yamis
Użytkownik
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Warsztat Imfena

Yamis należy do wysokich, mierzy 189 cm. Jest smukłej postury, nie przesadnie umięśniony. Ma bladą cerę. Jego twarz ma ostre rysy i mocno zarysowane kości policzkowe. Jego włosy są kruczoczarne i sięgają mu do łopatek. Przez większość czasu nosi je luźno rozpuszczone, ale jeśli już je spina to w luźny koński ogon, albo zaplata w warkocz. Ma stalowo szare oczy, w których pojawiają się szkarłatne przebłyski, kiedy jest pod wpływem silnych emocji. Na szyi ma tatuaż w kształcie płonącego feniksa, oprócz tego na ręce ma wytatuowane runy. Całe jego ciało pokrywają większe i mniejsze blizny. Największą ma na lewej nodze, na którą kuleje. Cechą, która bardzo wyróżnia go spośród innych demonów są skrzydła. Smoliście czarne, kiedy ustawi się pod słońce, widać na nich ciemno granatowe przebłyski. Jak na razie nic dziwnego prawda? Zaraz się to zmieni. Jego skrzydła, zamiast być zwykłe, skórzaste, mają pióra. Z tego powodu wzięło się jego przezwisko. Ubiera się swobodnie, najczęściej w ciemnej tonacji. Czarne koszulki, szare bojówki i wojskowe buty.

Offline

#5 2015-06-30 17:20:38

Dytko
Użytkownik
Imię: Strix aka Dytko
Wiek: 30
Rasa: Demon
Ranga: Mroczny
Windows 7Firefox 38.0

Odp: Warsztat Imfena

Prosz:

http://sta.sh/01131eyey0wa

Na ava wykadrowałem tak, ale możesz sobie wykadrować inaczej, nie wiem czy to się mieści:

http://sta.sh/0uq1g8mcaap

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

BlackButler
Aqud

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
realestategorum - fabrykakonserw - skorpion - miamirp - igaming